Офис сътрудник

Предлаганата позиция е за 8-часов пълен работен ден: от 9:00 до 18:00 ч.
Сдружение с нестопанска цел "Регионална енергийна агенция - Пазарджик" търси да назначи Офис сътрудник в своя офис в гр. Пазарджик.

Изисквания към кандидатите:
- висше техническо или икономическо образование;
- отлично владеене на английски език - писмено и говоримо; това изискване е най-важно, поради спецификата на работата;
- компютърни умения - работа с MS Office: Word, Excel, Power Point, E-mail клиенти, интернет приложения; Отлична употреба на Word - текстообработка на документи и Power Point - изготвяне на презентации.
- комуникативност;
- желание за работа в екип;
- умения за водене на дискусии и изнасяне на презентации на английски език;
- предишна работа по европейски проекти ще се счита за предимство, но не е задължително,

Основни отговорности и задължения на длъжността:
- работа по международните проекти на организацията
- ежедневна комуникация с български и чуждестранни партньори и организации
- участие в партньорски срещи, семинари, конференции в страната и чужбина
- изготвяне на презентации и технически разработки, свързани с дейностите по европейските проекти на организацията. Работи се ежедневно с word, excel и powerpoint, с цел изготвяне на доклади, проучвания, отчети, презентации и т.н.

Предлагаме обучение, работа в динамична обстановка с възможност за кариерно развитие и конкурентно заплащане.

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо. Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност. Подбраните кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:

Специални умения:
Комуникативност, работа в екип, компютърна грамотност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

Пазарджик

Дата:

01.07.2022

Организация:

Регионална енергийна агенция - Пазарджик

Повече информация за Регионална енергийна агенция - Пазарджик може да получите ТУК