Оперативен счетоводител

ПРОФОН е дружество за колективно управление на сродни права в музиката. Дружеството е с нестопанска цел и е създадено, за да защитава и управлява правата на продуцентите на звукозаписи и артистите-изпълнители. Организацията управлява най-големия музикален каталог у нас, като представлява 90% от българския и световен музикален репертоар, включително и звукозаписите на трите мейджър музикални компании в световен мащаб (Universal Music Group, Sony Music Entertainment и Warner Music Group), наред с над 30 000 независими чуждестранни лейбъли, както и репертоара на над 180 от най-изявените български изпълнители, групи, музикални компании и продуцентски къщи.

В съответствие с целите, нуждите и приоритетите за развитие нa дружеството, търсим да назначим: ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ.

Отговорности и задължения:
• Извършване всички дейности, свързани с обработка на първични и вторични финансово-счетоводни документи.
• Изготвяне на счетоводни справки, периодични отчети, справки и финансови анализи за мениджмънта.
• Класифициране и сортиране, подреждане и архивиране отчетната информация в установените срокове.
• Получаване, събиране и обработване статистическа, финансова и друга отчетна информация, свързана с дейността на дружеството. Проследяване на своевременното ѝ създаване и придвижване.
• Изготвяне на необходими документи и декларации съгласно законови изисквания.
• Извършване на допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата в дружеството.

Нашите изисквания:
• Завършено икономическо образование – Счетоводство и контрол, Финанси ще се счита за предимство.
• Професионален опит на подобна позиция не е задължителен.
• Познаване на българското счетоводно, данъчно, трудово и осигурително законодателство.
• Компютърна грамотност – MS Office, Internet, счетоводен софтуер.
• Коректност, инициативност, отговорност.

Дружеството предлага:
• Постоянен трудов договор.
• Възможност за професионална реализация в утвърдена компания.
• Много добри условия на труд и приятна работна атмосфера.
• Възнаграждение, обвързано с опита, квалификацията и постигнатите резултати.
• Работно място в централния офис на фирмата в идеалния център на столицата.

Ако имате желание да станете част от семейството на ПРОФОН, моля, изпратете своето CV.

ПРОФОН е оператор на лични данни. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:
Икономическо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Цар Асен 77А

Дата:

26.04.2022

Организация:

ПРОФОН ДКУППЗ

Детайли за организацията:

Повече информация за ПРОФОН ДКУППЗ може да получите ТУК