СПЕШНО! Офис Асистент

Concord Sale е голяма международна компания, която отваря клон в България. Ако сте готови да участвате в организацията на нова компания, не се страхувайте да решавате много интересни задачи, обичайте да работите и печелите - значи сме на същия път!

Задължения:
владеене на руски, български и английски език;
граматически правилна реч;
преводачески умения за срещи;
способност за самостоятелна работа;
аналитичен начин на мислене;
добри познания за работа с компютър (excel, power point, CRM).
Отговорности:
придружаване на ръководителя на срещи;
наблюдение (търсене) на услуги, помещения, стоки, специалисти;
изпълнение на указанията на ръководителя;

Условия:
стабилна заплата;
възможност за кариерно развитие;
корпоративно обучение и обучение;
работа в комфортен офис;
приятелски настроен екип.

Ако сте уверени в способностите си, искате да промените рутинната си среда и да опитате нещо ново - изпратете ни CV или пишете на лично и очаквайте да се свържем с Вас.
e-mail: ko.natka666@gmail.com
viber, telegram: +380961780750

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности
Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

28.04.2022

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК