ОФИС АСИСТЕНТ АДВОКАТСКА КАНТОРА

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, една от водещите адвокатски кантори в България, търсим да назначим отговорен и енергичен човек за позиция: Офис Асистент.

Изисквания:
• Комуникативност, организираност, структурираност, гъвкавост, внимание към
• детайлите;
• Отговорен и съобразителен, с умение самостоятелно да довежда до край и в
• срок разнородни административни задачи и дейности, ориентиран към бързо
• постигане на краен резултат;
• Емоционално интелигентен;
• Отлични компютърни умения (Word, Excel, Power Point, Outlook);
• Владеене на английски език на работно ниво;

Вашите отговорности:
• Организира административната и техническата дейност в офиса;
• Oрганизира и синхронизира работния календар на кантората;
• Подпомага дейността в адвокатската кантора;
• Посреща/изпраща клиентите на кантората;
• Проследяване и организация на касова наличност
• Организира събитията на кантората;
• Поема други административни отговорности.

Ние Ви предлагаме:
• Възможност за придобиване на нови знания и ценен опит
• Възможност за развитие и реализиране на креативни проекти и маркетингови
• инициативи
• Атрактивно възнаграждение
• Работа в динамична, приятелска и споделена атмосфера
• Отличен офис в центъра на София

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Си-Тийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1881 от 18.05.2015 г.
От „СиТийм" ЕООД събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон,, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1900 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.05.2022

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК