Администратор човешки ресурси

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, с основна дейност разработване и реализацията на слънчеви централи по целия свят, търсим мотивиран кандидат, които да се присъедини към екип от професионалисти на позиция:

Отговорности:

• Проучва и работи с различни източници и методи за набиране на персонал;
• Подава документи за „Удостоверение А1“ за командироване на персонал в ЕС;
• Провежда телефонни разговори и интервюта;
• Участва, организира и контролира сключването на договори с кандидатите;
• Провежда инструктаж за безопасност на труда;
• Работи със счетоводна ERP система за изчисление на отпуски и щатно разписание.

Изисквания:

• Висше образование;
• 1+ години опит на същата или сходна позиция;
• Владеене на английски език писмено и говоримо (B1/B2);
• Опит в работа с „Удостоверение А1“ за командироване на персонал в ЕС;
• Добри организационни и комуникативни умения;
• Проактивен подход и изключително внимание към детайла;
• Предишен опит в администрирането на персонал (ТРЗ) ще се счита за предимство.

Компанията предлага:

• Възможност за реализация в компания със значителен международен опит;
• Конкурентно възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
• Екологична работна среда, позволяваща развитието на допълнителни компетенции и умения;
• Инвестиции в професионално и личностно развитие.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2300 лева на месец

Категория:

Администрация
Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК