Консултант – Бизнес пътувания с Немски / Френски / Италиански език (без опит)

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е стабилен работодател и един от лидерите в аутсорсинг сферата в България. В момента търсим мотивирани специалисти, които да се присъединят към мултикултурния им екип на позиция:

Консултант – Бизнес пътувания с Немски/Френски/Италиански език (без опит)

Основни отговорности:

• Предоставяне на отлично клиентско обслужване във връзка с бизнес пътувания;
• Организиране на оптимални решения за пътуване и престой по целия свят;
• Активно използване на най-голямата информационна мрежа в туристическия бранш;
• Подпомагане на клиентите в процеса от начало до край, посредством различни канали на
комуникация.

Компанията предлага:

• Много атрактивно заплащане;
• Удължено и задълбочено обучение в нишов бранш;
• Приятна работна обстановка с много екстри;
• Чудесни възможности за развитие;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Бонус за транспорт;
• Тиймбилдинги и разнообразни събития.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Високо ниво на владеене на немски/френски/италиански език (B2-C1) и английски език
(B1- B2);
• Сходен опит ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност (MS Office, Internet);
• Възможност и желание за работа от офис в гр. София;

Ако тази обява Ви звучи изкушаващо, не се колебайте да изпратите своята автобиография!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361/15.09.2017/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език, Италиански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК