Recruiter (m/w/d)

Описание

Рекрутер (подбор персонал) (м/ж/д)

Месторабота:
София
България

Ние Ви предлагаме:

•постоянно назначение с разнообразни възможности вътре в организацията в динамично
развиваща се фирма
•комплексно и индивидуално въвеждане в работата
•редовни семинари и възможност за допълнителни квалификации
•възможност -за развитие, за участие в изграждането на фирмата, където идеите
Ви ще бъдат ценени
•атрактивно заплащане и най-модерно оборудване
•възможности за фирмен автомобил, фирмен мобилен телефон и лаптоп

Вашите отговорности:
•отговорност за целесъобразно публикуване на обяви за свободни позиции, както и за
подбора на кандидати
•съвместна работа с колеги в екип и помощ при търсенето на кандидати
•мениджмънт на кандидатите, въведени чрез системата за кандидатстване
•управление на цялостния процес по подбор на персонал координация на записването на
часове и резервации на помещения в структурата на предприятието
•надеждно и бързо изработване на профил на кандидата спрямо опита му

Вашите квалификации:
•успешно завършено бизнес/ икономическо обучение или подобна квалификация, както и
преквалифициране от друга област на работа (м/ж/д)
•начален опит като рекрутер е желателен
•комуникативен и ориентиран към предлаганите услуги подход към работата
•подробни знания за работа с програмите на MS-Office
•владеене на немски език на ниво В2

С Office People Ви очаква един високо мотивиран екип- както и разнообразни възможности за работа.

Тази обява заинтригува ли Ви?
Не губете време и стартирайте с Office People Ваптето бъдеще!
Ще се радваме да получим Вашата кандидатура за работа.
Фирма Office People Personalmanagement GmbH е една от водещите фирми в Германия за персонал и е ориентирана към бърз растеж.
Благодарение на дългогодишния ни опит всеки ден свързваме хиляди хора в нашата разширена мрежа от клиенти.
Към момента при нас работят над 9000 служители на над 100 различни места в Германия. Стартирайте при нас!

Информация за контакт:

Office People Personalmanagement GmbH
Herr Eugen Hooge

Knochenhauerstraße 41-42,
28195 Bremen
+49 1525/6891913
eugen.hooge@office-people.de

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3900 до 5500 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.05.2022

Повече информация за Office People Personalmanagement GmbH може да получите ТУК