Асистент подбор на персонал с Английски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Една от основните причини за бързото ни развитието и постигане на успех е нашият екип от млади и отдадени професионалисти с богат опит в подбора, продажбите и маркетинга.

Сега имате възможност да започнете кариерата си в сферата на човешките ресурси в една от най-добрите агенции за подбор на персонал и да бъдете част от невероятното семейство на HRS България в ролята на:

Стажант подбор на персонал с английски език

Какви биха били ежедневните работни задачи за вас:
Подпомагане работата на старшите колеги;
Разглеждане на подадени от кандидати документи – автобиографии, мотивационни писма и други;
Водене на активна комуникация с потенциални кандидати по телефон и e-mail;
Създаване и публикуване на обяви за работа в различни платформи;
Активно търсене на кандидати чрез различни канали (социални мрежи, платформи за работа и др.);
Поддържане и развитие на базата данни на компанията.

Какво Ви предлагаме:
Персонален ментор, отговарящ за вашето обучение и развитие в компанията;
Възможност за дългосрочно професионално развитие и стабилност;
Твърдо възнаграждение + месечен бонус, свързан с постигнатите резултати;
Допълнително здравно осигуряване, Multisport карта и други социални придобивки;
Стандартно работно време /8 часа/: понеделник - петък;
Организирани външни и вътрешнофирмени обучения и запознаване с най-добрите практики в HR и подбора на персонал;
Приятна работна среда и офис в близост до метростанция;
Сплотен екип от млади, позитивни и приятелски настроени професионалисти;
Тийм билдинги, фирмени партита и други развлекателни дейности.

Вие сте идеалният кандидат, ако:
Учите, или сте завършили релевантно висше образование;
Притежавате опит свързан с продажби или работа в контактни центрове;
Имате отлични комуникативни умения и проявявате креативност и проактивност в изпълнение на поставените задачи;
Притежавате силна лична мотивация за учене и дългосрочно развитие в областта на човешките ресурси и подбора на персонал;
Показвате организационни умения и дисциплина в професионална среда;
Владеете английски език на ниво B2 или по-високо;
И имате добри познания на MS Office и социалните мрежи.

Кандидатствайте сега, като ни изпратите вашето CV. Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

08.06.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК