Търговски представител

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се
увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – българска компания, търсим да назначим опитен и мотивиран търговски представител.

Изисквания:
* Минимум една година опит на сходна позиция;
* Свитеделство за управление на МПС – категория B;
* Компютърна грамотност;
* Подходящо за длъжността висше образование;
* Комуникативна и отговорна личност с мотивация за постигане на резултати;
* Владеене на английски или друг западен език ще се счита за предимство.

Задължения и отговорности:
* Отговаря за продажбите на дребно и едро на дадена територия;
* Изпълнява набелязаните таргети за продажба и цели за дистрибуция;
* Осъществява директни продажби в търговските обекти;
* Изготвя ежедневен отчет за дейността си;
* Следи за сроковете на разплащане с клиентите.

Нашият клиент предлага:
* Постоянна заетост на пълен работен ден;
* Конкурентно възнаграждение;
* Стандартно работно време;
* Отлични условия на труд;
* Динамична работна среда в утвърдена компания.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не секолебайте и изпратете подробна автобиография. (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата MV_TP).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Услугата за кандидата е
напълно безплатна! Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита
по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Русе

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

13.06.2022

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК