MANAGER NATURAL GAS MARKETS

Описание

Основни отговорности:
•Ръководи и контролира подготовката на нормативните актове, свързани с лицензиите, цените и пазарите в сектор "Природен газ”.
•Ръководи и развива екип от 20.
•Ръководи и контролира процедурите по регулиране на цените в сектор "Природен газ".
•Анализира и контролира развитието на свободния пазар на газ и капацитети за пренос.
•Ръководи и контролира подготовката на проектите на индивидуалните и общите административни актове заедно с мотивите към тях от техническа и икономическа страна.
•Ръководи регулирането и контрола по отношение на отварянето и функционирането на пазара на природен газ.
•Ръководи мониторинга на вътрешния пазар на природен газ.
•Планира и контролира осъществяването на контрол в сектор „Природен газ“ чрез периодични и извънредни проверки по спазване на условията по издадените лицензии, прилаганите цени, Закона за енергетиката и подзаконовите актове по прилагането им, правилата за търговия с природен газ, задълженията за предоставяне на достъп до мрежите за пренос и разпределение на природен газ, условията и правилата за снабдяване на потребителите с природен газ, включително нормите за качество на услугите.

Умения и опит:

• Образование – висше магистър по стопански, правни науки или технически науки;
• Професионален опит – 7 години в сферата.
• Компютърна грамотност – MS Office, отлично владеене на MS Excel.
• Владеене на английски език.
• Способност да ръководи и мотивира.
• Способност да се изразява ясно и конкретно (писмено и говоримо) на български и английски език.
• Аналитични умения.

Нашето предложение:
•Атрактивно трудово възнаграждение, постоянен трудов договор, 31 дни платен годишен отпуск.
•Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения.
•Стандартно работно време.

Лице за контакт за кандидастване:
Елена Класанова. Автобиография може да изпращате на: EKlasanova@dker.bg. Кандидатурата ви се разглежда при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Профил:
стопански, правни науки и технически науки

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Държавна администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул."Ал. Дондуков" №8-10

Дата:

30.06.2022

Организация:

Комисия за енергийно и водно регулиране

Повече информация за Комисия за енергийно и водно регулиране може да получите ТУК