Технически сътрудник- София

Описание

Основни задължения:
Подпомагане на юрисконсултите в дирекция „Съдебно събиране на вземания“ в ежедневната им работа чрез:
Извършване справки по всички видове съдебни и изпълнителни дела, справки в държавни институции и общинска администрация;
Извършване всякакви действия, свързани с обработка, съхранение, картотекиране и архивиране на правна документация (договори и други документи с правен характер);
Представяне пред нотариус на документи за нотариална заверка, изготвяне на преписи, извършване на вписвания и др., депозиране и получаване на документи от държавни и др. институции;
Приемане и обработка на съобщения и призовки от правозащитни органи, адресирани до „Банка ДСК“ АД, вкл. надлежното уведомяване на отговорния юрисконсулт за адресираните до Банка ДСК съобщения и призовки;
Изготвяне на проекти на документи, необходими за представяне пред съдилищата и съдебните изпълнители;
Изисквания за заемане на длъжността:
Студенти втори и трети курс от специалност „Право“;
Добри умения за работа с MS Office;
Препоръчително, но не задължително условие е кандидатите да владеят английски език.

Ние предлагаме:
Трудов договор на непълен работен ден;
Изцяло съобразен график с академичните занятия;
Атрактивно възнаграждение.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

22.06.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК