ОРГАНИЗАТОР СИГУРНОСТ- София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси. Наш партньор търси да назначи служител на позиция:

Организатор сигурност

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

Следи за спазването на установения пропускателен режим в прилежащите части на обекта;
Участва в ревизии на складовите наличности и в комисии по унищожаване на залежала стока;
Следи за периодичните технически проверки на противопожарна система и евакуационно осветление;
Съхранява и систематизира наличната противопожарна документация;
Извършва необходимите дейности изискани към дружеството от органите на ДАНС, Агенция Митници, МВР и др.;
Отговаря за правилната обезпеченост и работата във всички депа на фирмата относно системите за сигурност (в т.ч. СОТ, видеонаблюдение, Инкасо, Пожарна и др.).

АКО ПРИТЕЖАВАТЕ:

Професионален опит на длъжност, свързана с охрана;
Образование – средно или висше в сферата на сигурността;
Отговорност;
Умения за бързо взимане на решения и работа в екип;
Силно преимущество е опит в системата на МВР.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Стандартно работно време;
Отлично възнаграждение;
Постоянен трудов договор;
Реални осигуровки;
Сигурност и стабилност;
Динамична и предизвикателна среда

*Позицията е подходяща и за пенсионирани служители в системата на МВР.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК