Офис мениджър и технически сътрудник

Описание

За Организацията:
Фондация "Клъстер информационни и комуникационни технологии" е създадена през 2005г. Дейностите на ИКТ Клъстер са свързани с постигането на следните цели:
• Насърчаване прилагането на клъстерния подход като средство за увеличаване на конкурентоспособността на българските ИКТ МСП;
• Подкрепа на индустриалното развитие и развитие на индустриите от ново поколение чрез използване на ИКТ решения в България и региона;
• Подкрепа на предприемачеството, създаване на бизнес умения, подкрепа за създаването на национална система за рисково финансиране;
• Създаване на нови глобални бизнес възможности на МСП в различните региони, отрасли, държави и континенти;
• Увеличаване на трансфера на технологии, иновации и развитие на НИРД в България;

Характеристика на работата:
Осъществява техническо и административно обслужване на офиса, като отговаря на телефонни обаждания, води кореспонденцията на организацията, работи по проекти на фондацията, води протоколи от заседанията и срещи, оформя и класира документацията на организацията, спомага работата на екипа и всички други дейности свързани с всекидневното функциониране на офиса.

Основни задължения:
- Осигурява изпълнението на разпорежданията на председателя на УС и на изпълнителния директор;
- Съставя протоколи от проведените заседания;
- Познава всички проекти, в които участва фондацията;
- Работи и спомага реализирането на проектите на фондацията;
- Присъства и организира срещи и събития, касаещи работата на фондацията и участието и в различни проекти;
- Съставя и оформя текстове свързани с официалната кореспонденция фондацията
- Пази в тайна сведенията, станали му известни при или по повод на изпълнение на служебните му задължения;
- Организира и координира дейността по осигуряване на ЗБУТ;
- Провежда инструктажите по безопасност, хигиена на труда и противопожарна безопасност
- Поддържа сайта и социалните мрежи на организацията, публикува регулярно новини и материали;
- Поддържа базите данни на организацията, свързани с членове, партньори, административни бази данни;
- Комуникира с партньори на фондацията и им изпраща регулярна информация за събития и възможности за развитие на бизнеса.

Изисквания към заеманата длъжност:
- Образование – висше
- Владеене на английски език
- Компютърна грамотност
- Комуникативни умения

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности
Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.09.2022

Организация:

Фондация Клъстер Информационни и Комуникационни Технологии

Повече информация за Фондация Клъстер Информационни и Комуникационни Технологии може да получите ТУК