СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, производствена компания,търсим да назначим: СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ

Основни отговорности:
- Създава и поддържа образцова култура на здраве и безопасност, както и силен фокус върху околната среда в производственото звено;
- Планиране на обучения за служителите и осигуряване на съответствие със системата за управление на компанията;
- Изготвя доклади за констатациите и препоръки за подобряване на условията на труд;
- Планиране и изпълнение на проекти, относно здравословните и безопасни условия на труд, устойчивост и корпоративна отговорност;
- Работи съвместно със Експерт ЗБУТ и го подпомага в дейността;

Основни изисквания:
- Завършено висше образование в съответната сфера;
- Много добро владеене на английски език;
- Предишен опит на същата позиция – ще се счита за предимство;
- Добро познаване на правните разпоредби относно здравето и безопасността на работното място;

Компанията предлага:
- Мотивиращо възнаграждение и ваучери за храна;
- Осигурен служебен транспорт;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Редовна работна седмица;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Петрич

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

09.11.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК