Треньор на Call Center с румънски

Международна компания изисква служител с познания по румънски език.
Място на работа - Букурещ

Вашите отговорности
- Организиране на обучение за прилагане на телефонни консултанти за клиенти,
- Организиране на семинари / коучинг за подобряване на ефективността на консултантите,
- Разработване на обучителни материали,
- Анализ на екипната работа за идентифициране на нуждите от обучение.
- Активно подпомагане на мениджърите при постигане на техните цели,

Нашите изисквания:
- Опит на подобна позиция (обучител, одитор, мениджър, координатор, анализатор в кол център). Не е задължително, ние можем да ви обучим!
- Възможност за задаване и наблюдение на стандарти за изпълнение,
- Ефективно управление на времето и силна ориентация към целите,
- Поне основни познания по румънски език
- Решаване на проблеми и желание за сътрудничество.

Ние предлагаме:
⁃ заплата от 1600 лева + бонуси
- Стабилна работа с фокус върху дългосрочно сътрудничество и развитие в структурите на компанията в Букурещ
- Комплексно обучение в София, България
- Основна заплата и атрактивна бонусна система,
- Всички необходими работни инструменти,
- Работа в центъра на града,
- Приятелска некорпоративна атмосфера
Обучението ще се проведе в София, България. Пълна подготовка преди отпътуване за Букурещ.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език, Румънски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 0 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

11.11.2022

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК