Административен сътрудник

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.
Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, кандидатствайте при нас.
Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения със световно качество и швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват, в силата и креативността на служителите, които работят при нас.
С награда за Най – иновативната компания в България, награда за Сделка на Годината и Експортьор на годината за завоювани нови пазари

ИЗИСКВАНИЯ:
• Английски език- на добро ниво;
• Компютърни умения - МS Office;
• Опит на сходна позиция е предимство;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Обработка на заявки за покупки на различни материали, компоненти, резервни части и услуги;
• Намирането на различни доставчици, искане на оферти и договаряне на условия за работа с тях;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Придобиване на нови знания с цел кариерно развитие;
• Практически умения и опит в международен бизнес и работа с мултинационални организации;
• Да изпитате удоволствието от личния принос в значими проекти;
• Да добавите в биографията си професионален опит в голяма и структурирана организация;
• Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашето семейство;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 3000 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Васил Левски 246, Пловдив 4003, Пловдив

Дата:

16.11.2022

Организация:

Айгер Инженеринг ООД

Повече информация за Айгер Инженеринг ООД може да получите ТУК