Офис асистент с маркетинг функции

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на нашите партньори да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент, един от най-големите български холдинги, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

(предходен опит не е задължителен)

Работните ти задължения включват:
Координиране и подпомагане на работните процеси в офиса на компанията
Разпределяне на запитвания, поръчване на консумативи
Участие в организирането на международни пътувания
Проследяване участието холдинга в различни събития
Управление на фирмените страници в социалните мрежи

Ти си успешен кандидат ако:
Имаш желание за работа с такава насока
Притежаваш добри организационни умения
Владееш английски на добро ниво
Обичаш да организираш събития
Имаш афинитет към социалните мрежи

Защо да кандидатстваш по тази обява?
Много добро стартово възнаграждение
Ваучери за храна и допълнителни празнични надбавки
Възможност за развитие в един от най-големите български холдинги
Приятелска работна среда
Работа в чудесен офис в центъра на София

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.12.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК