Старши Специалист, Управление на Сграден фонд – гр. София

Търсим технически подготвен, амбициозен и с изявени организационни качества кандидат, който да заеме позицията Старши Специалист, Управление на Сграден фонд.

ОТГОВОРНОСТИ

Поддържа и изготвя база данни за всички сгради, офиси, складове и др. площи и помещения на компанията (чертежи с разпределения на сгради, използвани площи, разпределение на работни места по фунции, тип на помещения, и др.);
Организира и контролира изготвянето на технически задания и чертежи за проектиране на нови обекти или реконструкцията на съществуващия сграден фонд използван от компанията;
Организира качествена, ефективна поддръжка и ремонт на сградния фонд, офисни пространства в съответствие с приетите вътрешни правила в компанията и законодателните изисквания;
Участва активно във всички проекти в областта на пропърти мениджмънта;
Отговаря за спазването на правилата, крайните срокове и условията по задание и изпълнение на възложените дейности;
Отговаря за отчитането на ел. енергия и климатизация;
Поддържа база данни и контролира използването и стопанисването на дълготрайни материални активи (ДМА) и малоценни и малотрайни предмети (ММП), свързани с офис оборудване и други активи на сградния фонд;
Отговаря за контрола на разходите и доставките според зададените параметри и постигане на договорените нива за обслужване;
Определя прогнозна цена за възлагане на външни изпълнители на дейности по проектиране и изпълнение на СМР;
Изисква и подготвя справки и отчети за извършената дейност.

ИЗИСКВАНИЯ

Висше техническо образование, степен – минимум бакалавър;
Умения за работа в екип;
Специализация в областта на фасилити мениджмънта се счита за предимство;
Опит в проучването, проектирането, изпълнение и предаване на обекти;
Минимум 1 година професионален опит на подобна позиция;
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
Отлични компютърни умения – MS Office и AutoCad;
Свидетелство за управление на МПС, категория В;
Много добри организационни умения;

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

НАЧИН НА КАНДИДАТСТВАНЕ:

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 16.12.22 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази обява, се обработват и съхраняват от Vivacom като администратор в съответствие с Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27.04.2016 г. относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и за отмяна на Директива 95/46/ЕО („Общ регламент за защита на личните данни“).
Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни, се съдържа в Политиката за поверителност и защита на личните данни на кандидати за работа в „Виваком България“ ЕАД, която е публикувана тук http://www.vivacom.bg/bg/careers-personal.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

08.12.2022

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК