Консултант управление на клиенти и видове рискове

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги
на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да
ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти - световен лидер в разработката, производството и доставката на
кофражни технологии, приложими във всички сфери на строителната индустрия, търсим
амбициозен и организиран кандидат за позицията Консултант управление на клиенти и видове рискове.

Основни задължения и отговорности:
Проучване на клиентите преди сключване на договори.
Създаване на договори и анекси към тях.
Следене за навременни плащания.
Изготвяне на писма за плащане към клиенти.
Използване на специфичен софтуер.

Изисквания към кандидатите:
Английски език – свободно владеене на ниво B1-B2.
Организираност и комуникативност.
Отговорно отношение към работния процес.
Икономическо образование - ще се счита за предимство.
Предишен опит на подобна позиция – ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
Атрактивно възнаграждение.
Добър социален пакет.
Стандартно работно време.
Постоянен трудов договор.
Приятна и динамична работна атмосфера.

Ако сте заинтересовани, предизвикани и убедени, че сте правилният кандидат, не се колебайте и изпратете своята подробна автобиография на английски (Не забравяйте да посочите реф. N МА_УКРВ)
Само избраните кандидати ще бъдат потърсени своевременно.
Цялата информация е защитена от Комисията за защита на личните данни
(Astrea Recruitment. - рег. No 1809)

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

13.01.2023

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК