ТРЗ Специалист

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вие не сте изключение!

HRS е една от най-бързо развиващите се агенции за подбор на персонал в България, а в момента се разширяваме и на външните пазари. Компанията е център, който събира мислещи архитекти за професионално усъвършенстване, които са винаги готови да намерят по-иновативни начини да правят това, което обичат още по-добре

За нашия вътрешен ТРЗ отдел в момента търсим:

Отговорности:
Съдействие при сключване и прекратяване на всички трудови, граждански и управленски договори, включително изготвяне на договори, споразумения, нареждания и др .;
Предоставяне на информация в НАП, НОИ и Инспекцията по труда относно законовите срокове;
Поддържане на трудова документация на служителите;
Текущи консултации по всички трудови, правни и административни спорове и въпроси;
Обработка на цялата необходима информация за изчисляване на възнагражденията;
Изчисляване на възнагражденията и подготовка за тяхното изплащане;
Подготвя доклади чрез съставяне на обобщения на приходите, данъците, удръжките, отпуските, увреждането и др.;
Предоставяне на обобщена информация за висшето ръководство, финансовия отдел и др.;
Съхраняване на ведомостите и трудовите книжа в законоустановените срокове;
Водене на активна бизнес комуникация с клиентите.

Какво предлагаме:
Работа с мотивиран екип от професионалисти и приятна работна атмосфера;
Кариерно развитие;
Допълнително здравно осигуряване и стоматологична помощ;
Допълнителни ваучери за храна;
Multisport карта;
Стандартно работно време от 09:00 до 18:00 часа от понеделник до петък.

Изисквания:
Професионален опит на позиция ТРЗ около 1 -3 години;
Добри познания и опит в областта на трудовото и осигурителното законодателство;
Отлични компютърни умения - WORD, EXCEL;
Добро владеене на английски език - B1;
Възможност за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
Проактивност и бързо възприемане на информацията.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.01.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК