Младши счетоводител / контролер

Утвърдена транспортна фирма със собствен автопарк и база близо до София търси младши счетоводител/ контролер (месторабота в Горни Богров).

Вашите задачи:

- Административни дейности (отчети на шофьори в детайли,отчети по картите за зареждане,километриране на курсовете и разхода на гориво и тн.т) и работа с фирмения софтуер (след кратко обучение)

Профил на кандидата:

- Образование с икономическа насоченост – добро разбиране от търговските принципи на пазара.

- Добра изразна култура и удоволствие от комуникация с различни хора

- Гъвкаво отношение към работата и изискванията на пазара

- Добро владеене на английски език (писмено и говоримо).Владеенето на един от следните езици (немски,сърбо-хърватски,унгарски) е допълнително предимство.

- Добро познание на MS-Office (особено Ексел) и работа с различни интернет платформи.

- Самостоятелно изпълнение на поставените задачи без постоянен контрол !

- опит на сходна позиция е предимство

Какво предлагаме:

- Разнообразна и интересна дейност с възможност за развитие и поемане на повече отговорност и растеж.

- Заплащане 1500-2000лв + възможност за допълнително премиране зависещо от личния принос.

Моля кандидатите да изпращат пълна автобиография + мотивационно писмо.
Tел.:0879577691

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.02.2023

Организация:

МО-МО Транс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за МО-МО Транс ЕООД може да получите ТУК