СПЕЦИАЛИСТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ

Ние сме "Ви Джи Еф"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения в няколко направления:

- Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
- Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие;
- Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
- Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви.

Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободно работно място, за позицията

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:

- Организира и участва активно в дейностите по подбор на нови служители - съставяне и публикуване на обяви, първичен подбор по документи, организиране и провеждане на интервюта, подготовка на съпътстващи документи;
- Търси, проучва и предлага нови методи за подбор и привличане на кадри;
- Участва в разработване и реализиране на политиката по управление на човешките ресурси - цели, правила, процедури, методики;
- Участва в определянето на изискванията към длъжностите, изготвянето и актуализирането на длъжностните характеристики;
- Участва в разработването на системи за адаптиране на нови служители, оценка и развитие на персонала;
- Анализира посредством различни инструменти мотивацията и ангажираността на служителите във фирмата;
- Анализира потребностите и организира обучения и тренинги, които да разширяват квалификацията на служителите във фирмата;
- Съдейства за поддържане и дава предложения за подобряване при необходимост, на вътрешнофирмената комуникация;
- Съвместно с останалите колеги от екипа организира тиймбилдинг мероприятия.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:

- Висше образование – управление на човешките ресурси или друга релевантна специалност;
- Предишен опит на подобна позиция – минимум 2 години;
- Отлични комуникативни и организационни умения, способност за работа в екип;
- Креативност и проактивност;
- Много добри умения за работа с MS Office /Excel, Word/;
- Дискретност и желание за работа в динамична среда.

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:

- Динамична работа и разнообразни ежедневни задачи;
- Приятна работна атмосфера;
- Фирмени обучения;
- Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.

Ако имате нужда от промяна и в нашата обява виждате възможност да се развивате като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115

Дата:

13.10.2023

Организация:

ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК