ХИГИЕНИСТ/КА В АДМИНИСТРАЦИЯ (ОСИГУРЕН ТРАНСПОРТ)

Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, утвърдена компания в производството на битова техника, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат на позицията:

Компанията предлага:

Много добро възнаграждение;
Стимулиращи бонуси, при постигнати резултати;
Ваучери за храна - 200лв;
Безплатен фирмен транспорт от и до работното място;
Работа на две смени - БЕЗ НОЩНА СМЯНА;
Регламентирани почивки;
Стол за хранене и подсигурен обяд/вечеря;
Кътове за отдих и почивка.

Отговорности:
Почистване на офисни помещения;
Почистване на санитарни помещения - подова настилка, фаянс;
Работа с професионално оборудване за хигиенизиране на помещения.

Основни изисквания:
Експедитивност при изпълнение на поставените задачи;
Предишен опит в почистването ще се разглежда като предимство;
Нагласа за динамична работа.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете вашето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1037 до 1400 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.03.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК