АСИСТЕНТ В ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ- Интериор, Домашни потреби, Домашен текстил

Ние сме HOMEMAX- утвърдена верига хипермаркети, предлагаща строителни материали и цялостни решения за дома- един от лидерите на пазара.

За Централния ни офис в гр. София, кв. Враждебна, бул. Владимир Вазов 83, търсим

Задължения и отговорности:
• Подпомагане дейността на Мениджър асортимент
• Работа с ЕRP система
• Листване на нови артикули
• Изготвяне на поръчки
• Работа и комуникация с доставчици
• Подготовка на промоционални активности
• Изготвяне на справки и анализи

Изисквания за заемане на длъжността:
• Внимание към детайлите
• Спазване на зададени срокове
• Добра компютърна грамотност
• Отлични комуникативни и организационни умения

Ние Ви предлагаме:
• Работа от понеделник до петък, от 8:30 до 17:30 часа
• Ваучери за храна на стойност 200 лв.
• Карта за отстъпка в обектите на дружеството
• Отлична работна среда
• Възможност за обучение и развитие
• Работа в млад и динамичен екип

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, изпратете Вашата автобиография директно онлайн. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

07.02.2024

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК