Офис мениджър

От 1993-та година, фирма ТОТЕХ се занимава с внос и търговия на тревни смески и торове, производство на тревен чим и всички дейности, свързани с озеленяване на частни, обществени и спортни терени. Във връзка с разширяването на търговската дейност на фирмата, се появи необходимостта да разширим нашия скромен екип в гр. София на ул. Чепинско шосе 41.

Какво търсим ние:

- Комуникативна личност, способна да работи в екип;
- Гъвкавост и лесно ориентиране в динамична среда;
- Добра компютърна грамотност;
- Способност за самостоятелно разпределяне на времето и изпълнение на поставените задачи в срок;
- Прецизност и отговорност при изпълнение на поставените задачи;
- Желание за учене и развитие;
- Предишен опит не е задължителен;
- Работата е подходяща за кандидати без опит.

Основни задължения и отговорности:

- Администриране на поръчки в онлайн магазини;
- Комуникация с доставчици, партньори и клиенти;
- Обработка, събиране, изписване и опаковане на поръчки онлайн и по телефона;
- Изготвяне на график за изпълнение на поръчки;
- Извършване на физически продажби към клиенти и партньори;
- Работа и обработка на документи /фактури, касови бележки, отчети/

Какво ти предлагаме:

- Сигурна работа в стимулираща и приятна работна атмосфера, където ще имаш възможност да се учиш и надграждаш своите умения;
- Екологична работна среда в екип от професионалисти с възможност за развитие и израстване във фирмата;
- Трудов договор;
- Отлично заплащане за сектора.

Ако търсите сериозна, дългосрочна и разнообразна работа, и чувствате, че позицията отговаря на Вашите възможности и желания, моля, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще се използват само за подбор на персонал.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2200 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.05.2023

Организация:

ТОТЕХ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТОТЕХ ЕООД може да получите ТУК