Експерт ISO 37001

ОТС БЪЛГАРИЯ ЕООД търси Експерт за оценяване на "Системи за управление за борба с подкупването” (БДС ISO 37001).

За компанията:
ОТС е Акредитиран орган за сертифициране на системи за управление по международните стандарти ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 39001, ISO 27001, ISO 22000 и е Нотифициран орган за оценка на съответствието на строителни продукти, радиосъоръжения и електромагнитна съвместимост.

Изисквания

1. Юридическо образование.
2. Най-малко три години опит и техническа компетентност , придобити на длъжност в система за борба с подкупването или система за управление на съответствието с нормативните изисквания, извършвани от търговски дружества или от обществени организации.
3. Познаване на нормативните документи, касаещи превенцията на активното и пасивното подкупване.

Задължения и отговорности

1. Част е от екип, който прави оценка на съответствието със станадарт ISO 37001
2. Да опазва професионалната и търговска тайна;
3. Да дава експертните си оценки независимо, безпристрастно и непредубедено;

Компанията предлага:

1. Рамков договор.
2. Възможност за разширяване на квалификациите и професионално развитие в рамките на компанията.
Изискван профил на кандидата

1. Добри комуникативни умения и взаимодействие с одиторския екип и с клиентите.
2. Да има професионален, позитивен и екипно ориентиран подход.
3. Мотивиран, с отлични междуличностни и комуникативни умения.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурата ви ще бъде разглеждана при строга конфиденциалност. Личните ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване на Закона за защита на личните данни. При всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните ви данни за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Христо Белчев № 12

Дата:

12.05.2023

Организация:

OTC България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за OTC България ЕООД може да получите ТУК