МИТНИЧЕСКИ АГЕНТ

"Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип от експерти. В момента за наш клиент, търсим отговорни, организирани и инициативни личности за позицията:

Вашите отговорности ще включват:
Проверява коректността и наличието на всички необходими документи за учредяване на съответния митнически режим;
Отговаря за правилното тарифното класиране на стоките по ТАРИК;
Изготвя митнически декларации и други документи, касаещи митническите режими, на специализиран софтуерен продукт: Алфа Агент;
Води активна комуникация с клиентите и отговорните институции;
Организира и присъства на митнически физически контрол, когато е обявен такъв;
Отговаря за правилното определяне на митническата стойност на стоките.
Изисквания за позицията:
Опит на подобна позиция– 2 години;
Отлично познаване на нормативната база, касаеща митническите формалности;
Добро познаване и работа с ТАРИК;
Добри компютърни умения, включващи работа със специализиран софтуер - Алфа Агент;
Уменията за работа с транспортна и търговска документация;
Шофьорска книжка;
Добри езикови и граматически познания.

Компанията предлага:
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Отлично стартово възнаграждение;
Възможност за развитие.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 2700 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК