Мениджър по качеството

ОТС търси да назначи на трудов договор Мениджър по качеството за своя офис в гр. София.

За компанията:
ОТС е Акредитиран орган за сертифициране на системи за управление по международни стандарти ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 39001, ISO 27001, ISO 22000 и Нотифициран орган за оценка на съответствието на строителни продукти, електромагнитна съвместимост и радиосъоръжения.

1. Задължения и отговорности.

- Подготовка на документи за кандидатстване към държавни институции за разширяване на обхвата на дейността по отделните стандарти и Директиви на ЕС;
- Осъществява връзки и поддържа кореспонденция между ОТС, български и чуждестранни партньори, оценителите и експертите;
- Съхранява и предоставя комплект документи на оценителите при подготовката им за провеждане на оценки.

2. Изисквания:

- Висше техническо образование;
- Владеене на английски език – работно ниво;
- Компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word);
- Сертификат/и за вътрешен одитор по ISO 9001 и/или ISO 14001 и/или ISO 45001 и ISO 19011 ;
- Способност за ефективно организиране на работата;
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- На работното място не се пуши.

3. Нашите задължения и предложения към вас:
- Трудов договор, осигуровки и дългосрочна заетост;
- Пълен работен ден – от понеделник до петък;
- Работно време от 8.45ч.до 17.30ч.

4. Допълнителна информация:
Офисът на фирматa е в гр. София, идеален Център.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните ви данни за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Христо Белчев № 12

Дата:

22.05.2023

Организация:

OTC България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за OTC България ЕООД може да получите ТУК