АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК

Търсим административен сътрудник , който да се присъедини към екипа ни и да допринесе за по-добрата организация и плавното протичане на процесите в отдела за набиране на превозвачи.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Отговаря за цялостната административна и логистична подкрепа на екипа на отдела;
Администрира, оформя и обработва документацията в отдела и изготвя различни справки и анализи;
Води бизнес кореспонденция с доставчици на услуги и проследява изпълнението на поетите ангажименти;
Води ежедневна комуникация с офисите ни в Западна Европа с цел оптимизиране на дейността;
Участва в анализа и разрешаването на възникнали казуси;
Работи по нови проекти.

ИЗИСКВАНИЯ:

Опит на сходна позиция;
Много добро владеене на английски език
Добра компютърна грамотност;
Добри комуникационни умения и аналитично мислене;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Възможност за работа и развитие в международна компания лидер в своя сектор;
Конкурентно заплащане и атрактивен социален пакет (ваучери за храна, допълнително здравно застраховане)
Ако сте амбициозни, талантливи и не се страхувате да поемате отговорност, ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си, да се развивате и да направите кариера в разрастващ се бизнес.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.07.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК