Оперативен сътрудник - склад

nfinity Toy Box е единствената в България абонаментна услуга за детски стоки под наем. Фирмата предоставя на семействата с малки деца възможността да ползват висококачествени играчки, игри, спортни артикули за времето, за което са им нужни, след което да ги заменят за нови. Услугата ни се използва в повече от 50 градове и села в страната. Платформата ни оперира на специално създаден за целта софтуер, и от своето създаване насам печели множество награди заради своята иновативност, отразена е в радио и телевизионни предавания, дигитални медии и конкурси.

Отговорности
- Приема върнати кутии, разопакова, дезинфекцира, координира необходими поправки, опакова нови кутии и отговаря за това инвентарът да е в изрядно състояние;
- Комуникира с потенциални и настоящи клиенти във връзка с техни поръчки и въпроси;

Изисквания и необходими умения
- Отлично внимание към детайла и организационни умения
- Технически умения за работа с компютър
- Минимум 2 години професионален опит
- Добри шофьорски умения

Ние Ви предлагаме
- Позицията е изцяло присъствена, като работното време е 8-17ч, при нужда може да бъде изместено в рамките на един час.
- 20 дни платен годишен отпуск.
- Пълни осигуровки
- Заплата: 1500лв. нето

Складът се намира в центъра на София в района на Медицинска академия. Удобен достъп със всякакви видове градски транспорт, както и възможност за паркиране на личен автомобил. Позицията е изцяло присъствена, като работното време е 8-17ч, при нужда може да бъде изместено в рамките на един час.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1501 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Отец Паисий 70

Дата:

08.06.2023

Организация:

Инфинити Консепт ООД

Повече информация за Инфинити Консепт ООД може да получите ТУК