Специалист изпълнение (сектор земеделие)

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги
на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – утвърдена компания в сектор земеделие и търговия със
селскостопанска продукция, търсим амбициозни и организирани кандидати, за позицията Специалист изпълнение (сектор земеделие).

Задължения и отговорности:
* Отговаряне за кореспонденцията по вътрешни и външнотърговски сделки на компанията;
* Подготвяне на документация след сключване на сделките, включително договори, фактури и други;
* Въвеждане на информация в ERP системата на компанията, осигурявайки точност и
актуалност на данните;
* Установяване на пряка комуникация с банки, търговски партньори, спедитори, агенти,
сървейори и други контрагенти;
* Координиране на количествата, качеството и сроковете за изпълнение на стоките;
* Следене на заявки и извозени количества по договори и наличните количества на склада.

Изисквания към кандидатите:
* Висше образование;
* Знание и опит с ERP системи;
* Отлична компютърна грамотност;
*Опит в ценообразуване и работа с числа;
* Фокус към детайлите;
* Предишен опит на сходна позиция;
* Отлични комуниакционни и организационни умения.

Нашият клиент предлага:
* Отлично възнаграждение;
* Стандартно работно време;
* Приятна работна обстановка;
* Постоянен трудов договор;
* Работа със сплотен колектив;
* Отлични условия на труд;
* Възможност за професионално и личностно развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N MV_SIST).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Велико Търново

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

01.03.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК