Служител в офис на застрахователна компания

Нашият партньор е успешно развиваща се компания в сферата на общото застраховане. Поради нарастващия обем на работа, търсим да присъединим към екипа:

Отговорности:

-Организация и координация на работния процес в офиса, включително обработка на база данни;
-Извършване на текущи административни задачи;
-Ежедневна комуникация с настоящи и потенциални клиенти на компанията;
-Следене и контрол на сроковете на административни полици.

Компанията предлага:

-Трудов договор и вътрешнофирмено обучение;
-Дъгосрочност, сигурност, добри работни отношения;
-Стандартно работно време от понеделник до петък;
-Възможност за развитие в компанията.

Изисквания:

-Опит в сферата на застраховането ще се счита за предимство;
-Умения за работа с MS Office packet (Outlook, Excel, Word, Power Point);
-Средно/висше образование;
-Отлични комуникативни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от
21.04.2023 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.08.2024

Организация:

Чирак Консултинг

Детайли за организацията:

Повече информация за Чирак Консултинг може да получите ТУК