Счетоводител с ТРЗ опит

Счетоводна къща отваря свободна позиция за Счетоводител с ТРЗ опит

Задължения:
- Обработка на заплати, съставяне на платежни ведомости и рекапитулации.
- Осчетоводяване на сметки: Клиенти , Доставчици , Банка , Каса, ДМА, АО и др.
- Създаване и работа с първични и вторични счетоводни документи.
- Изготвяне на Декларации, Дневници и VIES съгласно ЗДДС.
- Деклариране на ВОП, ВОД, ЕАД, Износ и др.
- Участие в проверки от НАП.
- Изготвяне на годишни и междинни финансови отчети.
- Съставяне на трудови договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудови правоотношения.

Изисквания:
- Завършено образование с икономическа насоченост (специалност Счетоводство и контрол конкурентно предимство);
- Познаване на българското данъчно, трудово и осигурително законодателство;
- Компютърна грамотност – MS Office;
- Oпит със счетоводен софтуер - Бизнес навигатор и с ТРЗ програма Омекс.
- Отлична компютърна грамотност, както и MS Office (Word, Excel);
- Опит 3 години по специалността;

Вашите придобивки:
- Пълен Работен Ден - от 9.00 до 17:30 ч.
- Атрактивно заплащане , спрямо опита и мотивацията за кариерно израстване.
- Ваучери за храна.
- Вълнуваща и разнообразна дейност с фирми от всички сектори.
- Начално обучение и въвеждане в работата.
- Актуализация на заплатата и бонуси - според показани резултати.
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки;

Месторабота: гр. София, кв. Бъкстон

За контакт: 0899 771 600; 0897 953 800.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Счетоводство и контрол

Специални умения:
Да можете самостоятелно и без притеснение да правите годишно приключване; Да умеете да комуникирате писмено и устно на английски език; Да бъдете организирани и иновативни.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 2800 лева на месец

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

04.09.2024

Организация:

Иванова счетоводно обслужване ЕООД

Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК