Главен експерт - планиране и анализ

Центърът за развитие на човешките ресурси и регионални инициативи е интегрална част от Министерството на труда и социалната политика на Република България. Той предоставя възможности за обучение и развитие на служители от централната и местната администрация, работещи в сферата на пазара на труда и социалната политика, на представители на социалните партньори, общини и неправителствени организации. Друго направление от дейността е реализирането на активната политика за повишаване на квалификацията и преквалификация на безработни лица, регистрирани в бюрото по труда както и на заети лица, по професии и специалности, за които Центърът има лицензия от Националната агенция за професионално образование и обучение.

Задължения и отговорности, свързани с изпълнение на служебните ангажименти:
• Осъществява оперативна подкрепа за реализацията на обученията в присъствена и дистанционна форма;
• Изготвя документация, свързана с провеждането на обученията, които са му разпределени;
• Планира и координира и провеждането на семинари, дискусионни клубове, кръгли маси, курсове за професионална квалификация и преквалификация и други;
• Изготвя учебни планове, дава предложения за подобряване на учебната дисциплина;
• Изпълнява други задачи, възложени от прекия му ръководител.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
• Организационни умения и работа в екип; • Спазване на срокове; • Умения за изготвяне на планове и анализи; • Предимство – компетентности в областта на професионалното обучение и познаване на Закона за професионалното образование и обучение (ЗПОО) и поднормативните актове.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1750 до 3000 лева на месец

Категория:

Държавна администрация

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.09.2024

Организация:

ЦРЧРРИ

Детайли за организацията:

Повече информация за ЦРЧРРИ може да получите ТУК