Оперативен счетоводител- Пловдив

Описание

Оперативен счетоводител
Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, компания с традиции в сферата на производство на оборудване за хранително-вкусовата, фармацевтичната и козметична промишленост, търсим да назначим:

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Ключови отговорности:

• Обработка и съставяне на първични и вторични счетоводни документи;
• Изготвяне на финансови отчети, приходи, баланси;
• Участия в годишно приключване и одити;
• Комуникация с банки, данъчна администрация и други държавни институции;
• Изготвяне на справки за нуждите на ръководството.

От Вас очакваме:

• Професионален опит в областта на счетоводството;
• Висше икономическо образование;
• Умение за работа със специализиран софтуер и MS Office пакет;
• Познания в прилежащата нормативна уредба.

Компанията предлага:

• Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
• Стандартна работна седмица(понеделник-петък);
• Мотивиращо възнаграждение;
• Дългосрочна работа и коректно отношение.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати..

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.11.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК