Агент събиране на вземания

„ЕОС Матрикс” ООД е водеща фирма в областта на събиране на вземания, с два офиса в България, около 270 служители, клиенти от водещи банки, финансови институции, телекоми, ютилити компании и други фирми в различни области. Ние сме част от немската финансова група ЕОС и търсим мотивиран, организиран и енергичен човек за позицията: "Агент събиране на вземания”.

Вашите задължения:
- преговори с длъжници по телефона с цел договаряне на плащане;

Нашите изисквания:
- отлични комуникативни умения;
- умения за преговори;
- добра компютърна грамотност;

Фирмата предлага:
- основно заплащане + бонус схема, обвързана с резултати;
- социални придобивки;
- фирмено обучение, на база на световни практики в събиране на вземанията;
- работа в динамичен и млад екип;
- работно време на смени;

Моля изпратете Ваша автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Населено място:

Гр. София

Matrix Tower, 4, Racho Petkov Kazandzhiyata Str., Sofia 1766, Bulgaria

Дата:

23.07.2012

Организация:

EOS Matrix Ltd.

Детайли за организацията:

Повече информация за EOS Matrix Ltd. може да получите ТУК