СПЕЦИАЛИСТ СЪБИРАНЕ

Във връзка с разрастване на дейността си в България, Кредибул АД - част от международно подразделение за потребителско финансиране на една от най-големите финансови групи в Европа, търси:

Отговорности:

• Приемане на входящи телефонни обаждания от клиентите на компанията и предоставяне на пълна информация за техните задължения и начините за погасяване;
• Информиране клиентите на компанията за настъпила забава на плащане по техните задължения.

Очакваме:

• Добра комуникативност
• Компютърна грамотност /MS Office/
• Умение за работа в екип
• Ориентираност към клиента
• Умение за водене на преговори

Предлагаме Ви:

• Стимулираща работна среда
• Вътрешнофирмено обучение
• Сигурно и конкурентно заплащане по трудов договор
• Гъвкаво работно време

Не се изисква предишен трудов стаж!

Очакваме Вашата автобиография на e-mail адрес: collection@credibul.bg

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

бул.\"Цариградско шосе\" , 7-ми км, офис сграда Хайтек парк Изот, София 1784, София

Дата:

17.12.2007

Организация:

Кредибул EАД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кредибул EАД може да получите ТУК