Мениджър на екип

Застрахователно Акционерно Дружество” Алианц България” е част от Алианц груп - Германия и предлага конкурентни  и отговарящи на потребностите на хората продукти и услуги в областта на застраховането.
Ако сте инициативни и търсите динамична и перспективна работа:

Вашите отговорности:
 • Консултиране на клиентите по финансово – застрахователните продукти на компанията;
•  Реализиране на контакти с потенциални клиенти и директен маркетинг;

• Изграждане и развитие на комуникативни и продажбени умения и способности;
• Изграждане и ръководство   на екип;

•Изпълнение на поставените задачи и планираните показатели.

Изисквания:

• Предишен опит в сферата на финансите е предимство, не е задължителен;
• Активност, постоянство и желание за развитие в сферата на застраховането;
• Самоувереност, отговорност и коректност.

• Организираност, постоянство и инициативност;

• Контактна и ориентирана към работата с хора личност;
• Изграждане и развитие на комуникативни и продажбени умения;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Въвеждащо и последващо професионално обучение по международен стaндарт от Алианц България, на всяко ниво от развитието Ви;
• Гарантирани възможности за кариерно развитие в компанията по явни и прозрачни критерии;
• Натрупване на практически опит във финансовата и застрахователна сфера;
• Граждански договор с гъвкава система за възнаграждение и допълнителни бонуси;

• Възможност за високи, нарастващи доходи и отлична работна среда.

  На интервю ще бъдат поканени одобрените кандидати.
  Желаем Ви УСПЕХ…

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело
Застрахователна дейност
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

26.04.2016

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК