КОНСУЛТАНТ ЗАСТРАХОВАНЕ И ФИНАНСИ

Описание

Описание и
Изисквания: ЗАД "Алианц България Живот" е водеща компания в сферата на финансовото планиране, застраховането и животозастраховането. Дружеството е част от световният лидер Allianz SE. Компанията има над 120-годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители.

Във връзка с разширяване на екипа си търсим двама консултанти застраховане и финанси в отдел "Продажби"- офис Граф Игнатиев.

Вашите задължения:
• Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения
• Активно привличане на нови клиенти
• Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности
• Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите

Изисквания за кандидатстване:
• средно или висше образование
• контактна, динамична ориентирана към работата с хора личност
• мотивация за постигане на цели
• желание за усъвършенстване и нарастващи доходи.

Ние Ви предлагаме:
• професионално обучение и непрекъснато усъвършенстване
• гъвкаво работно време
• високи доходи обвързани с постигнатите резултати
• перспектива за кариерно развитие
• натрупване на практически опит във финансовата и застрахователната сфера.

За да кандидатствате, моля изпратете CV и актуална снимка до 10/06/2015 г.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност
Финанси
Инвестиционни посредници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Офис Янко Сакъзов

Дата:

26.05.2015

Организация:

ЗАД АЛИАНЦ

Детайли за организацията:

Повече информация за ЗАД АЛИАНЦ може да получите ТУК