СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРТИ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

Ние сме една от водещите компании на българския строителен пазар, специализирана в консултанско-инжинерингови услуги в областта на строителството, инвестиции и управление на недвижими имоти.
Във връзка с развитието на дейността ние търсим квалифицирани специалисти, които да се присъединят към нашия екип заемайки позицията

Изисквания:
• Завършено висше образование, спец. ПГС, ССС, ВиК, Пътно строителство, Архитектура;
• Много добро познаване на строителния процес, цените в строителството и на строителните материали;
• Опит в ценообразуване и изготвяне на анализни цени в строителството – минимум 1 година;
• Добри познания за разходните норми в строителството;
• Компютърна грамотност: MS Office, AutoCAD, цеообразуващи програми (Building manager, Resourse Manager), MS Project, Internet, E-mail;
• Ползването на западен език – английски ще се счита за предимство;
• Умение за работа в екип, комуникативност и организираност, мотивация за работа, лична и трудова дисциплина, отговорност;
• Лоялност и дискретност;
• Инициативност;

Основни задължения и отговорности:
• Изготвяне на документация по подготовка на оферти за участие в търгове;
• Изготвяне на анализни цени;
Извършване на анализ на цени и изготвяне на фирмени цени;
• Ценообразуване и офериране;
• Изготвяне на подробни количествено- стойностни сметки;
• Проучване на цени, новости в строителните материали и новите технологии в областта на строителството;
• Изготвяне на календарни/линейни графици;
• Контакт с доставчици и специализирани строителни фирми подизпълнители;
• Събиране и окомплектоване на офертна документация;
• Изготвя доклади, справки и други документи по искане на представителя на ръководството;

Ние предлагаме:
Възможност за професионално развитие . Предизвикателна и динамична работа.

Ако вярвате в себе си и ако сте убедени, че имате потенциала да поемете отговорностите на позицията, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 14 Април 2014 година.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

11.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК