Кредитен Експерт

„Ай Еф Джи Лизинг” АД е финансова институция, която предоставя микро, потребителско и корпоративно финансиране чрез кредит или лизинг.
Във връзка със своята дейност Ай Еф Джи Лизинг АД търси на назначи служител на позиция Кредитен експерт.

Какво Ви предлагаме:
- Работа на трудов договор + осигуровки
- Фирмено обучение
- Възможност за професионално развитие и израстване в йерархията
- Добро възнаграждение + възможност за получаване на бонуси
- Работно време от понеделник до петък

Отговорности:
-Консултира и обслужва клиентите с високо качество
-Изготвя договори, становища, доклади и анализи
-Предлага кредитните продукти на компанията
-Организира и отчита дейността си съгласно изискванията на компанията

Изисквания:
- Комуникативност и подход към клиентите
- Писмено и говоримо владеене на руски и английски език
- Способност за работа в екип
- Мотивация за работа и желание за развитие
- Шофьорска книжка (предимство)
- Компютърна грамотност

Ако считате, че отговаряте на нашите изисквания, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка

Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

14.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК