Офис-мениджър

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Компания TeleTrade предоставя широк спектър от аналитични и консултантски услуги за световните финансови пазари.

За 20 години работа, компанията придоби голям опит от сътрудничеството с много банки и брокерски компании.

Днес компания TeleTrade разполага с огромна регионална мрежа и напреднали програмни продукти, осигуряващи на клиентите ни качествено обслужване.

Компанията търси да назначи Офис-мениджър

Изисквания:
- Висше образование (или в процес на обучение);
- Компютърна грамотност;
- Англисйки език - предимство

Основни задължения:
- Водене на кореспонденция по електронна поща;
- Поемане на телефонни разговори;
- Работа с компютър и офис техника;
- Комуникация с клиентите на компанията;
- Организиране на срещи;
- Съставяне графици на мениджърите.

Компанията предлага:
- пълен работен ден, пет дневна работна седмица;
- Твърдо възнаграждение - 400 лв. + бонуси;
- възможност за допълнително заплащане при повече работни часове;
- Трудов договор;
- Работа в млад екип;
- Добра работна атмосфера;
- Перспектива за кариерно развитие в компанията в рамките на 3 месеца след започване на работа.

МОЛЯ ДА КАНДИДАТСТВАТ САМО ТЕЗИ КАНДИДАТИ, КОИТО СА СИГУРНИ, ЧЕ МОГАТ ДА ЗАПОЧНАТ ВЕДНАГА НА ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН.

Автобиографии без прикачена снимка няма да бъдат разгледжани!
Запис за събеседване на тел. 0878 53 20 39.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело
Консултантски услуги

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК