Оперативен Счетоводител

БАНД - Консултации и управление ООД e Счетоводна къща, създадена през 2001 година. Към момента наши клиенти са повече от 200 дружества и организации. Екипът ни е съставен основно от млади хора, които имат желание да работят и да се развиват в сферата на счетоводните услуги.

Основни задължения:
1. Текуща обработка и осчетоводяване на финансово-счетоводни документи;
2. Изготвяне на текущи, месечни и годишни финансови отчети и декларации;
3. Изготвяне на счетоводни справки и анализи за нуждите на ръководството.

Ние предлагаме:
1. Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;
2. Дългосрочна реализация;
3. Възможност за професионално израстване и повишаване на квалификацията;
4. Професионална работна среда и приятелска атмосфера сред млади и амбициозни , отдадени на работата си специалисти;
5. Добро възнаграждение, обвързано с представянето.

Изискванията ни към подходящия кандидат са:
1. Висше икономическо образование - Счетоводство и контрол или Финанси ще бъдат предимство;
2. Професионален опит - минимум 3 години като счетоводител;
3. Отлично познаване на текущото Счетоводното и Данъчното законодателство;
4. Добра компютърна грамотност (MS Office и особено Excel);
5. Умения за работа в екип;
6. Отлично владеене на английски.
7. Работа във финансови институции ще бъде предимство.

Моля изпращайте подробна автобиография и мотивационно писмо, не по-късно от 07.10.2014г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

17.09.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК