ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Описание

За Нашият клиент -
ВОДЕЩА ПРОИЗВОДСТВЕНА КОМПАНИЯ, С ИЗГРАДЕНА КОРПОРАТИВНА СИСТЕМА И ФИРМЕНА КУЛТУРА

търсим:

ИЗИСКВАНИЯ:

- образование: висше магистър счетводство и контрол;
- задължителен опит: минимум 5 години като Главен счетоводител в голяма производствена компания;
- опит в осчетоводяване на строителна дейност - задължително;

Задължения и Отговорности:

- отговаря за цялата счетоводна политика на Компанията;

Компанията ще Ви предложи:
- заплащане отговарящо на Вашите очаквания, с пълни осигуровки по КТ и пакет социални придобивки;
- дългосрочна переспектива за работа.

Ако вярвате в себе си и ако сте убедени, че имате потенциала да поемете отговорностите на позицията, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз №1255, валиден до 15.07.2015г

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

11.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК