Специалист просрочени вземания за гр. Горна Оря...

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

„ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ” АД е небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на малки, необезпечени потребителски заеми - Easy Credit. Към момента компанията разполага с развита мрежа от офиси в над 110 града на Република България. Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим да назначим амбициозен, креативен и отговорен служител за позицията СПЕЦИАЛИСТ ПРОСРОЧЕНИ ВЗЕМАНИЯ за гр. Горна Оряховица и периферия.

Вашите отговорности:
- Събира проблемни кредити чрез личен контакт и преговаря с длъжниците на Дружеството;
- Инкасира суми по просрочени кредити;
- Отговаря за постигане на минимални загуби от кредитния портфейл на клиентите.

Нашите изисквания:
- Подходящо образование;
- Отлични комуникативни умения и ясна дикция без говорни дефекти;
- Умения за убеждаване и ефективна комуникация с различни типове клиенти:
- Личен автомобил.

Ние предлагаме:
- Възможности за дългосрочно професионално развитие;
- Интересна и динамична работа в приятна работна среда;
- Обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
- Добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати.

Ако считате, че ние отговаряме на Вашите изисквания, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка.

Моля, отбелязвайте Ref.№ на позицията, за която кандидатствате.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. гр.Велико Търново

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

01.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК