Оператор транзакции

Описание

Идеалният кандидат:

- Висше образование или курс
- Сериозни, честност, отговорност
- Компютърни умения
- Владеене на английски език

Отговорности и предимства:

- Управление на сделки следене на тяхното количествено и качествено изменение
- Непрекъснат анализ на пазарните тенденции и взимане на решения
- Изпълнение на задачите, определени от директора
- Поддържане и развитие на отношенията с партньори

Ползи:
- Мотивиране по скалата на заплатите на базата на производителност
- Специализирано обучение
- Гаранция, че ще работят в професионална среда
- Гъвкаво работно време е установено, с ръководител

Предмет на дейност

Мултинационални компании развиващи се на територията на България, Варна, София, Пловдив.
Търговия на стоки, акции и валути и работа с различни договори
на нашите партньори изградени с течение на времето.
Лично отношение и специализираното обучение, семинари със специалисти които да развиват вашите умения, необходими за получаване на резултати.

Екипа на ПрофитМастър Трейдинг Ви очаква в офиса на фирмата в град Варна .
Месторабота:Варна
Заплата:от 1000 до 1500 BGN (Бруто)

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Варна, ул Русе15, ет 2

Дата:

29.08.2014

Организация:

Профит мастър трейдинг оод

Повече информация за Профит мастър трейдинг оод може да получите ТУК