Специалист продажби за гр. Хасково

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

“ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ“ АД е небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на малки, необезпечени потребителски заеми. Дружеството се налага на пазара през 2005 г. и неговия екип включва млади, креативни и амбициозни служители. Компанията разполага с развита мрежа от офиси в над 130 града на територията на Република България и развива дейност в Украйна,Румъния и Полша. Нашата основна мисия е да развием една ефективна, динамична и организирана компания. Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация и старта на нов проект БГ Пощи, търсим амбициозен, проактивен, динамичен и отговорен служител за позицията - "Специалист продажби за гр. Хасково ".

Вашите отговорности:

- Отговаря за брандирането и рекламните активности на пощенските станции в района, който управлява;
- Отговаря за наличието на рекламни материали и всички необходими бланки за документи за отпускане на кредити;
- Отговаря за обучението на служителите;
- Контролира процеса по администриране на кредитите отпуснати от служителите;
-Отговаря за изпълнението на целите за продажби и събираемост по отпуснатите кредити;

Нашите изисквания:

- Завършено средно образование;
- Опит в директните продажби/търговията;
- Възможност за пътуване;
- Отлична компютърна грамотност /MS Office,Internet /;
- Прецизност и внимание към детайлите;
- Английски език - работно ниво;
- Шофъорска книжка - активен шофъор;

Ние предлагаме:

- Възможности за дългосрочно професионално развитие;
- Обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
- Служебен мобилен телефон;
- Социални придобивки;
- Трудов договор, конкуретно заплащане и годишен бонус, обвързан с постигнатите резултати.

Ако считате, че ние отговаряме на Вашите изисквания, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка. Моля, отбелязвайте Ref.№ на позицията, за която кандидатствате. Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело
Консултантски услуги

Населено място:

Гр. гр.Хасково

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.09.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК