Касиер за гр. Варна, офис Владиславово

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

„ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ” АД е небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на малки, необезпечени потребителски заеми. Към момента компанията разполага с развита мрежа от офиси в над 100 града на Република България. Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим да назначим амбициозен, креативен и отговорен служител за позицията КАСИЕР за гр. Варна офис Владиславово.

Вашите отговорности:

• Проверявате и контролирате паричните средства, които преминават през касата на Регионалния офис;
• Съхранявате постъпилите парични средства и следите за касовата наличност;
• Осигурявате нормалното административно функциониране на офиса;
• Обслужвате телефонните обаждания в офиса;
• Подпомагате дейността и комуникацията на Регионалния Мениджър и Кредитните консултанти на регионално ниво и вътре в компанията;
• Въвеждате и поддържате база данни в специализиран софтуер;

Нашите изисквания:

• Подходящо образование (минимум средно);
• Отлични комуникативни умения и езикова култура;
• Умения за работа в екип и даване на обратна връзка;
• Много добра компютърна грамотност и умения за бърз набор на текст;
• Висока степен на организираност и гъвкавост.

Ние предлагаме:

• Възможност за кариерно развитие;
• Възможност за обучение и повишаване на квалификацията;
• Динамична работа в млад и мотивиран екип;
• Трудов договор.

Ако считате, че отговаряте на нашите условия, а ние на Вашите изисквания, очакваме вашата кандидатура.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

28.10.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК