Счетоводител

Описание

Счетоводител отдел Разходи.

Задължения:
- изготвя и обработва първични счетоводни и платежни документи при спазване на
вътрешно фирмени правила за отчетност;
- води счетоводни регистри;
- изготвяне на текущи, месечни и годишни финансови отчети;
- извършва всички действия и спазва всички законови срокове съгласно
българските счетоводни нормативни актове;
- поддържане контакти и организиране на своевременното уреждане на сметните
взаимоотношения с държавни институции, банки и партньорски организации;
- работа със специализиран софтуер.

Изисквания към кандидата:
- трудов стаж на счетоводна длъжност

- отлично
познаване на нормативната уредба в областта на счетоводството;
- висше или средно икономическо образование;
- много добра компютърна грамотност - Excel, Word, счетоводен софтуер;
- познаване на данъчното и трудово-осигурително законодателство.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография с актуална снимка;
- мотивационно писмо;
- препоръки от предишен работодател;
- дипломи за завършено средно и висше образование.

Документите се подават лично на адрес:
гр.Русе, бул. Тутракан № 11, където кандидатът решава задължителен тест за
интелигентност. Лице за контакт: Даниела Кулева.

Еконт Експрес ООД предлага:
Брутно трудово възнаграждение- 950,00лв., което се формира от:
-основна работна заплата – 360,00лв. /бруто/
-премия- 590,00лв. /бруто/
-допълнително премиране за предложения за подобрения и участие в проекти;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.Русе

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

10.03.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК