БИЗНЕС АНАЛИЗАТОР

„Агенция за събиране на вземания” ООД е международна компания с утвърдени позиции, сред лидерите на българския пазар. Нашата специализация е в изкупуването на вземания от кредитни, комунални дружества и небанкови институции. Поддържаме висок стандарт в предоставяните от нас услуги, непрестанно подобряваме и разширяваме дейността си чрез иновативен дух на работа. Мисията ни е да осигуряваме ефективно управление на портфейла си чрез индивидуален подход. Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим амбициозен, креативен и отговорен служител за позицията „БИЗНЕС АНАЛИЗАТОР“.

Основни задължения и отговорности:
• Изготвя статистически и финансови анализи на портфолиото на компанията;
• Създава скоринг модели и методи за сегментация, с цел оптимизиране на процесите и подобряване на стратегиите за събираемост;
• Разработва и прилага методология за оценка на риска при придобиване на портфейли от вземания (основно физически лица);
• Развива съществуващия репортинг и го допълва, според нуждите на Мениджмънта и Клиентите на компанията.

Вашият профил:
• Висше образование, с предимство са специалностите: Приложна статистика, Иконометрия, Математика, Финанси;
• Опит на подобна позиция във финансова институция, банка или застрахователна компания ще се счита за предимство;
• Много добро владеене на MS Office и статистически софтуери (SPSS, SAS и др);
• Инициативност, аналитично мислене, комбинативност, съобразителност.

Работата при нас предлага:
• Конкурентно заплащане
• Отлични възможности за професионална реализация и развитие в утвърдена, стабилна компания;
• Обучение и възможности за повишаване на квалификацията.
• Интересна работа в приятна атмосфера;
• Трудов договор;
• Социални придобивки.

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в Нашата компания, ако за Вас доброто управление се корени в новите идеи, екипната работа и лоялното отношение, очакваме подробна автобиография и актуална снимка.

Моля, отбелязвайте Ref.№ на позицията, за която кандидатствате.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело
Консултантски услуги

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.03.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК